KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815213
nr 1281 5213
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Stilleben. Signerad. 25x30 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:27:19
14/10 15:15:06